Креативне мислення

Опис курсу

Креативність – одна з головних здібностей людини в 21 столітті.

Економічна криза, пандемія, глобалізація, безробіття, екологічна, культурна, політична, соціальна, духовна кризи, війна — все це реалії, в яких ми з вами зараз живемо. Світ, до якого ми звикли, змінився.
Зміни охоплюють всі аспекти життя: ринок праці, життєве середовище, політичні системи, технологічний уклад, людську ідентичність та інші. 

Креативність (англ. create – створювати) – це здатність людини створювати принципово нові ідеї, знаходити оригінальні рішення, відхилятися від традиційних схем мислення, здатність вирішувати проблеми, що виникають всередині статичних систем. Це бачення проблем під іншим кутом і їх вирішення унікальним чином. Креативність є надзвичайно корисною навичкою у всіх життєвих областях.

Креативна особистість розуміє, що потрібно для створення нової ідеї, рішення складного завдання: додати одну деталь або перевернути все догори ногами, придумати принципово нове або розібрати і скласти по-іншому щось вже звичне, діяти всупереч поширеним стереотипам або просто знайти спосіб поглянути на статичні системи динамічно.

А розібратися в цьому вам допоможе курс «Креативне мислення», розроблений тренеркою з "м'яких" навичок Іриною Рудикою. 

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3

Експерти та Тренери курсу

Тренерка з "м‘яких" навичок